سوالات متداول

قیمت کابینت، متری چقدر میشود؟ کلاً قیمت کابینت چطور محاسبه میشه؟

و حالا برای این سؤال که کابینت متری چند کار میکنید؟ بهتره بدونید که این متری چند چندان چاره ساز کار شما نیست ! چون ما قیمت ابعاد استاندارد را به شما میگیم و واقعیت اینه که این قیمت زیاد کار راه انداز شما نیست و به درد شما نمیخوره. بهترین راه حل اینه که متریال مورد استفاده و طراحی آشپزخونتونو انتخاب کنید و  پس از بازدید از آشپزخونه شما و مشاهده طرحتون طراحی و براورد قیمت میشه  و به شما قیمت داده میشه.

بازدید چقدر هزینه دارد ؟

بازدید رایگان وهیچ مبلغی از شما دریافت نمیشود.

منظورتون از هر متر طول یعنی زمینی جدا محاسبه میشود و دیواری جدا؟

خیر منظور از هر مترطول زمینی و دیواری باهم است.

فرق بینن ورق هایگلاس خارجی و ایرانی؟

همونطور که قبلاً گفتیم مغزی ام دی اف خام حدود ۶۰ درصد خارج از کشور تولید میشه که برای هایگلاس این درصد بیشتره یعنی اینکه مغزی حتی هایگلاس ایرانی نیز از ام دی اف خارجی استفاده میشه و روکش هم شبیه ام دی اف در خارج از کشور تولید میشه در ایران فقط  عملیات چسبوندن روکش به مغزی انجام میشه . حالا تفاوتی که میتونین بین هایگلاس ایرانی و خارجی حس کنین اینه که در های گلاس ایرانی ورق های گلاس رویی حالت دون دون داره و خیلی مسطح و صاف نیست. اگه طرح انتخابیتون هایگلاس ساده است و شما حساسیت خاصی دارید روی این موضوع بهتره که از های گلاس ایرانی استفاده نکنین .

چطور بفهمیم کابینت ساز هایگلاس ایرانی کار کرده است یا خارجی؟

مطلوبست تا شما از کابنیت ساز بخواهید پلاستیک نازک، برروی کابینت هایگلاس را که در جهت جلوگیری از خش افتادگی حین کار برروی آن قراردارد را جدا نکنند تا زمانیکه کار تحویل شما داده شد نام برند هایگلاس مدنظر خود را برروی کابینت چک کنید.

قیمت کمد چطوری محاسبه میشود؟

قیمت کمد بسیار بستگی به طرح شما دارد و براساس مترمربع مصرفی ورق ، قیمت داده میشود و مطلوبست حتماً بازدید انجام شود.

سوالات متداول